Masz pomysł na biznes i chcesz założyć spółkę w Białymstoku? Nie wiesz, jaką formę prawną wybrać i jakie są obowiązki związane z prowadzeniem spółki? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakładaniu spółek w Białymstoku? Skorzystaj z oferty Pani Księgowej – biura rachunkowego, które oferuje kompleksową pomoc w zakładaniu spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych, komandytowo-akcyjnych i z ograniczoną odpowiedzialnością. Pani Księgowa to zespół specjalistów, którzy służą fachowym doradztwem i wsparciem w zakresie założenia spółki.

Nasza pomoc w zakładaniu spółek w Białymstoku obejmuje:

  • sporządzenie dokumentacji niezbędnej do rejestracji spółki, w tym umowy spółki, wniosku do KRS, zgłoszeń do ZUS, US i GUS,
  • doradztwo w wyborze optymalnej formy prawnej w zależności od rodzaju i skali działalności,
  • pomoc w uzyskaniu numerów NIP, REGON i KRS, a także w otwarciu rachunku bankowego i założeniu pieczątki spółki,
  • pomoc w wyborze i wdrożeniu systemu księgowego i rachunkowego dla spółki, w tym pełnej księgowości, PKPiR, ryczałtu, kadry i płace,
  • reprezentowanie spółki w kontaktach z Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi instytucjami.

Nasz zespół specjalistów jest gotowy udzielić kompleksowych informacji na temat różnych typów spółek oraz pomóc w podjęciu decyzji, która będzie najbardziej korzystna z punktu widzenia podatków i prowadzenia działalności gospodarczej.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego w Białymstoku. Dzięki naszemu wsparciu, proces zakładania spółek w Białymstoku stanie się prostszy i bardziej klarowny, pozwalając Ci skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu. Zapraszamy do kontaktu!