Oferowane przez nas usługi księgowe w Białymstoku są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców poszukujących wszechstronnej, profesjonalnej obsługi księgowej. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu, nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Od pełnej księgowości, przez uproszczone formy ewidencji, aż po obsługę kadrowo-płacową – zapewniamy wszechstronne wsparcie, które przekłada się na sukces Państwa działalności.

Zakres naszych usług księgowych obejmuje m.in. opracowanie Polityki Rachunkowości, bieżącą ewidencję operacji gospodarczych przy użyciu nowoczesnych systemów finansowo-księgowych, a także prowadzenie ewidencji VAT i innych podatkowych zobowiązań. Specjalizujemy się w kontroli dokumentów pod względem formalno-rachunkowym oraz w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i statystycznych. Realizujemy nasze zadania tak, aby zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi przepisami.

Usługi księgowego w Białymstoku

Współpraca z Biurem Rachunkowym Pani Księgowa to również pomoc w zakładaniu firmy w Białymstoku począwszy od wyboru odpowiedniej formy prawnej, poprzez rejestrację w odpowiednich urzędach, aż po bieżącą obsługę księgową i kadrowo-płacową.

Korzystając z usług Pani Księgowej, klienci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz elastyczność w zakresie dostosowania oferty do ich potrzeb. Dzięki możliwości odbioru dokumentów bezpośrednio od klienta oraz prowadzeniu księgowości online, oszczędzamy czas naszych klientów i oferujemy wygodę współpracy. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i zaoferujemy dogodne warunki współpracy.